ciri:
- Lampu Jagung untuk Lori mampu memberikan cahaya yang baik semasa menggunakan sedikit tenaga elektrik. Ia cerah dan cekap tenaga.
- Kerana ia mudah dipasang dan tahan lama, produk ini merupakan pilihan yang sangat baik untuk kenderaan dari sebarang saiz atau model.
- Lampu Jagung untuk Lori ialah pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai dan kos efektif kerana ia mempunyai jumlah keperluan penyelenggaraan yang minimum dan jangka hayat yang panjang.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Naik taraf sistem pencahayaan trak anda dengan Corn Light For Truck, memberikan pemandangan jalan dan kawasan sekitarnya yang lebih terang dan jelas.
Tentang Kami:


