Ciri-ciri Produk:
1. Lampu jagung LED tanpa kelipan menggunakan lebih sedikit tenaga dan boleh menjimatkan perbelanjaan elektrik anda sehingga 80% jika dibandingkan dengan lampu pijar atau pendarfluor tradisional.
2. Jangka hayatnya yang lebih lama dan mesra alam juga mengakibatkan pengurangan sampah dan kos penyelenggaraan.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 100W |
| Suhu Warna(CCT) | 5000-5500k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Kadar IP | IP40 |
| Waranti | 5-tahun waranti |
| Cip LED | cip LED 2835, 3030, 5730 |
| Boleh dimalapkan | 0-10V atau Triac boleh dimalapkan |
Imej Terperinci:



Lampu jagung LED ialah pilihan yang bagus untuk pelbagai aplikasi kerana wattnya berbeza dari 30 hingga 100W. Lampu ini sangat terang dan menjimatkan tenaga, menjadikannya sesuai untuk pelbagai aplikasi dari luar dan komersial kepada domestik.
Lampu jagung LED agak cekap, yang merupakan salah satu kelebihan utamanya. Berbanding dengan mentol lampu konvensional, lampu ini menghasilkan cahaya yang lebih besar dengan penggunaan tenaga yang berkurangan. Akibatnya, mereka boleh mengurangkan penggunaan tenaga sebanyak 80%, yang dari masa ke masa menghasilkan penjimatan kos yang besar.
Selain itu, jangka hayat lampu jagung LED adalah lebih tinggi-50,000 jam atau lebih, bergantung pada kualiti lekapan. Ini meminimumkan kesannya terhadap alam sekitar, mengurangkan kos penyelenggaraan dan memerlukan lebih sedikit penggantian.
Tambahan pula, lampu jagung LED mungkin menghasilkan julat warna yang lebih realistik dan semula jadi kerana pemaparan warnanya yang lebih besar. Untuk tetapan seperti kedai barang kemas, muzium dan galeri seni di mana perwakilan warna yang tepat adalah penting, ia adalah sesuai.
penggunaan:


Lampu jagung LED mempamerkan serba boleh dan boleh digunakan dalam pelbagai aplikasi seperti pencahayaan landskap, pencahayaan tempat letak kereta, lampu jalan dan lampu gudang. Ia juga merupakan pilihan yang bagus untuk memasang semula lekapan semasa, menyediakan penyelesaian yang cepat dan berpatutan untuk beralih kepada pencahayaan LED.
