ciri:
1. Lampu LED berbentuk Jagung mempunyai reka bentuk tersendiri yang menarik perhatian yang menambah unsur keseronokan pada persediaan pencahayaan anda.
2. Lampu ini menggunakan tenaga yang minimum, menjadikannya penyelesaian pencahayaan yang kos efektif dan mesra alam yang boleh digunakan untuk jangka masa yang panjang tanpa perlu risau tentang bil elektrik yang tinggi.
3. Lampu LED berbentuk jagung mempunyai jangka hayat yang panjang, jadi anda tidak perlu menukarnya dengan kerap. Ini menjadikannya pelaburan yang hebat untuk sesiapa sahaja yang mencari penyelesaian pencahayaan yang tahan lama.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Tentang Kami:


