Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Spesifikasi:
| Kuasa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 140lm/b |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80Ra |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27, E40, B22 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Kadar IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270 |
Imej Terperinci:





1. The LED corn light does not employ fans for heat dissipation; instead, it uses 6063 aluminum for thermal temperature control.PF>0.95, CRI>80, mengurangkan suhu operasi berbeza dengan sumber cahaya alternatif.
2. Lampu jagung LED64-yang dilindungi IP mempunyai penutup PC yang jelas. Output cahaya cekap 120lm/W hingga 150LM/W bagi LED SMD 2835 Super Bright LM-80 yang disenaraikan akan menggunakan kurang tenaga berbanding mentol 150W MH biasa.
3. Julat input 50/60Hz, AC100-277V ialah voltan masukan. Pemacu terpencil berpasu sepenuhnya dengan gam haba Dow Corning, pemacu dalaman boleh digunakan dalam lekapan tertutup dan menggunakan kapasitor Rubycon untuk memanjangkan jangka hayat lekapan.
penggunaan:

Lampu jagung ini boleh digunakan secara liar di gudang, bengkel, dengan teluk tinggi, kotak kasut, lekapan kanopi.
Tentang kita:


Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Suhu warna yang manakah boleh anda tawarkan?
A: Kami dapat membekalkan 2700K SW, 3000K WW, 4100K NW, 5000K DW, dan 5700K CW.
A: Kami dapat membekalkan 2700K SW, 3000K WW, 4100K NW, 5000K DW, dan 5700K CW.
2. Bagaimana pula dengan tempoh masa memimpin?
J: Sampel memerlukan 3-5 hari, masa pengeluaran besar-besaran memerlukan 1-2 minggu untuk kuantiti pesanan lebih daripada 5000.
3. Istilah pembayaran yang manakah anda gunakan?Adakah kad kredit diterima?
A: Kami boleh menerima pembayaran melalui Alibaba/TT/Western Union/Paypal/Visa. Kami boleh menerima pembayaran melalui kad kredit.
A: Kami boleh menerima pembayaran melalui Alibaba/TT/Western Union/Paypal/Visa. Kami boleh menerima pembayaran melalui kad kredit.
