Ciri-ciri Produk:
1. Lampu ini mempunyai penggunaan kuasa yang jauh lebih rendah berbanding lampu jalan tradisional dan boleh bertahan sehingga 50,000 jam, iaitu kira-kira 5 kali lebih lama daripada mentol biasa.
2. Mereka menyediakan indeks pemaparan warna (CRI) yang tinggi, menghasilkan cahaya yang terang dan tajam yang sesuai untuk meningkatkan keterlihatan pada waktu malam.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 100W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/b |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80Ra |
| Voltan Masukan(V) | 100-277V AC |
| Bebas kelipan | Bebas Kelipan |
| bahan | aluminium |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Kadar IP | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Saiz | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Imej Terperinci:



Lampu jalan yang menggunakan teknologi cahaya jagung menjadi semakin popular kerana kecekapan tenaga dan pencahayaan yang berkuasa. Lampu ini direka bentuk dengan berbilang mentol LED yang memancarkan cahaya ke semua arah, menyerupai telinga jagung.
penggunaan:


Lampu jalan yang menggunakan teknologi cahaya jagung mempunyai pelbagai aplikasi dan sesuai untuk menerangi kawasan yang luas seperti jalan, lebuh raya, tempat letak kereta dan stadium. Ia sesuai untuk menerangi ruang pemuatan, halaman belakang dan lorong.
