produk
Lampu jagung yang diketuai adalah sejenis lampu LED yang dibuat khusus untuk menjana cahaya dalam 360 darjah. Ia mempunyai bentuk yang serupa dengan batang jagung dan dinamakan sedemikian kerana sudut bercahaya maksimum 120 darjah dan pancaran cahaya seragam. Lampu jagung LED terkenal-mempunyai jangka hayat yang sangat panjang-biasanya 25 kali lebih lama daripada mentol pijar. Jangka hayatnya mungkin dikaitkan dengan struktur-keadaan pepejalnya, yang kurang terdedah kepada kegagalan akibat hentaman atau getaran. Ia adalah pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai kerana hayat perkhidmatannya yang dilanjutkan, yang mengurangkan kos penyelenggaraan dan kekerapan penggantian.




Parameter produk
| kuasa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Kecekapan Bercahaya Lampu | 140lm/b |
| Indeks Rendering Warna | >80Ra |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V-24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun |
| Pangkalan Lampu | E27, E40 |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Kadar IP | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Saiz | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*270mm |
permohonan
Lampu jagung yang diketuai ialah generasi keempat sumber pencahayaan atau "sumber lampu hijau." Mereka menjimatkan tenaga, melindungi alam sekitar, bertahan lama, dan kecil. Ia boleh digunakan di banyak tempat, seperti sebagai penunjuk, paparan, hiasan, lampu latar, pencahayaan umum dan pemandangan bandar pada waktu malam.




Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengilang terkemuka produk pencahayaan LED yang merangkumi reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan jualan produk-berteknologi tinggi. Kilang kami ditubuhkan pada tahun 2010, terletak di shenzhen.
ALAMAT KAMI
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Soalan Lazim
S: Berapa lama lampu jagung LED bertahan?
A: Sebenarnya, jangka hayat lampu jagung LED boleh mencapai 3 tahun atau 5 tahun mengikut harga, yang bermaksud ia boleh digunakan secara berterusan selama lebih daripada 3-5 tahun.
S: Adakah terdapat kos penghantaran yang murah untuk diimport ke negara kita?
A: Untuk pesanan kecil, ekspres akan menjadi yang terbaik. Dan untuk pesanan pukal, cara kapal laut adalah yang terbaik tetapi mengambil banyak masa. Untuk pesanan segera, kami cadangkan melalui udara ke lapangan terbang.
