ciri:
1. Mentol Jagung untuk Tempat Letak Kereta memberikan pencahayaan yang terang dan seragam, memastikan kawasan yang selamat dan terang untuk kedua-dua pemandu dan pejalan kaki.
2. Dengan reka bentuk yang cekap tenaga, Mentol Jagung untuk Tempat Letak Kereta menyediakan penyelesaian pencahayaan yang mampan sambil menjimatkan kos elektrik.
3. Dibuat dengan bahan berkualiti tinggi, Mentol Jagung untuk Tempat Letak Kereta adalah tahan lasak dan boleh dipercayai, menawarkan prestasi berpanjangan dan ketenangan fikiran kepada pelanggan.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





Mempunyai nilai lumen dan rendering warna yang lebih tinggi.
penggunaan:

Tingkatkan keselamatan dan keselamatan tempat letak kereta anda dengan Mentol Jagung berkualiti tinggi kami.
Tentang Kami:


