ciri:
Rupa dan saiz lampu jagung 60W ini adalah sama dengan mentol pijar 100W yang digunakan dalam lampu kristal. Ia adalah produk yang ideal untuk-lampu kristal mewah bagi menggantikan mentol lampu pijar tradisional. Penjimatan tenaga super-, menjimatkan lebih daripada 80% penggunaan kuasa berbanding menggunakan mentol lampu pijar tradisional. Demam rendah dan jaminan keselamatan yang tinggi. Ia bukan sahaja selamat untuk disentuh, ia juga selamat untuk mata anda kerana ia bebas -kerlipan sambil melindungi mata anda semasa penggunaan berpanjangan. Reka bentuk bercahaya 360 darjah yang unik menjadikan kawasan sekitar bersinar, memberikan kesan kelipan yang sama seperti lampu pijar biasa.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/50W/60W/80W/100W/140W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 140 lm/b |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80Ra |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27, E40, B22, E39 |
| Cip yang dipimpin | Cip LED 2835, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Kadar IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270 |
Imej Terperinci:





Lampu 60W ini diperbuat daripada cangkerang aloi aluminium berkualiti tinggi-yang selamat, yang stabil dan tahan lama pada prestasi tertinggi, dan masa operasi berterusannya melebihi 30,000 jam sangat mengurangkan kos penyelenggaraan.
penggunaan:

Ia boleh digunakan sebagai lampu garaj LED, lampu teluk rendah/tinggi, lampu kerja LED atau lampu mentol LED.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
2. Apakah bahan yang digunakan dalam lekapan lampu anda?
J: Kami menggunakan pelbagai bahan dalam lekapan lampu kami, termasuk logam, kaca, kristal, plastik dan banyak lagi.
A: Kapasiti pengeluaran kami agak tinggi, dan kami boleh menampung pesanan yang besar sambil mengekalkan kualiti dan penghantaran tepat pada masanya.
