Ciri -ciri produk:
1. Pencahayaan Omnidirectional. No - Dead - Reka bentuk pencahayaan zon menyediakan pencahayaan seragam di seluruh kawasan sekitarnya, menjadikannya lebih cekap daripada mentol sfera konvensional.
2. Rendering warna unggul. Indeks Rendering Warna (CRI) lebih besar daripada atau sama dengan 80, pembiakan warna yang sahih.
3. Lampu jagung LED boleh didapati dalam pelbagai watt dan suhu warna untuk menampung pelbagai keperluan dan keutamaan.
Spesifikasi:
| Kuasa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| Cct | 3000k, 4000k, 5000k |
| Kecekapan bercahaya | 140lm/w |
| Cri | >80RA |
| Kelopak percuma | Tiada kelipan |
| Bahan | Aluminium |
| Jaminan | 3 tahun atau 5 tahun mengikut harga |
| CHIP LED | 2835 LED Chip, EPISTAR |
| Dimmable | Triac dimmable atau 0-10v dimmable |
| Ip | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm, 70*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270 |
Imej:


Permohonan:


Pencahayaan pasar raya: bahagian siling tinggi - menggunakan lampu jagung, yang dengan ketara menjimatkan perbelanjaan operasi kerana tenaga mereka - ciri -ciri yang cekap.
