Ciri-ciri Produk:
1. Cekap Tenaga: Berbanding dengan lampu konvensional, lampu jagung LED 15W menggunakan kurang tenaga dan elektrik.
2. Kecerahan Tinggi: Lampu Jagung LED 15W mempunyai tahap kecerahan 1500 Lumen.
3. Tahan Lama: Dengan jangka hayat 50,000-jam, lampu ini kuat dan berdaya tahan.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 100W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/b |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80Ra |
| Voltan Masukan(V) | 100-277V AC |
| Bebas kelipan | Bebas Kelipan |
| bahan | aluminium |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Kadar IP | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Saiz | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Imej Terperinci:



Pilihan pencahayaan berprestasi tinggi yang memberikan pencahayaan yang cemerlang dan cekap tenaga termasuk lampu jagung LED. Lampu ini mempunyai pelbagai ciri yang menjadikannya sangat cekap untuk pelbagai tujuan, dan ia beroperasi pada teknologi pintar dan asas. Kami akan bercakap tentang lampu jagung LED 15W dalam blog ini.
penggunaan:


1. Lampu Jalan: Oleh kerana Lampu Jagung LED 15W mempunyai pengedaran cahaya yang konsisten dan tahap kecerahan yang tinggi, ia boleh digunakan sebagai lampu jalan.
2. Lampu Taman: Untuk menambah baik suasana di luar dan menjamin pencahayaan yang mencukupi, lampu ini boleh digunakan sebagai lampu taman.
3. Lampu Perindustrian: Aplikasi teluk tinggi, gudang dan lampu limpah semuanya boleh disediakan oleh lampu jagung LED 15W yang sangat cekap.
4. Pencahayaan Rumah: Oleh kerana lampu jagung LED adalah sumber pencahayaan dalaman yang berkesan dan tahan lama, ia juga boleh digunakan untuk keperluan isi rumah.
