Ciri-ciri Produk:
1. Sangat cekap tenaga
2. Jangka hayat yang panjang
3. 360-darjah sudut pancaran untuk pencahayaan maksimum
4. kecekapan bercahaya tinggi
5. Tersedia dalam suhu warna yang berbeza
6. Diperbuat daripada bahan berkualiti tinggi
7. Direka untuk menahan keadaan cuaca yang teruk
8. Mudah dipasang dan serasi dengan kebanyakan soket standard
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000-6000k |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/b |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun |
| Pangkalan Lampu | E27, E40, B22 |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Kadar IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Imej Terperinci:



Dengan sudut pancaran 360-darjahnya, mentol lampu ini memberikan pencahayaan optimum di setiap kawasan bilik dengan menyebarkan cahaya ke semua arah. Berbanding dengan sistem pencahayaan konvensional, ia menghasilkan lebih banyak lumen per watt kerana kecekapan bercahaya yang hebat. Selain itu, ia datang dalam pelbagai suhu warna, jadi anda boleh memilih ton pencahayaan yang sesuai untuk bilik anda.
Bahan premium yang digunakan untuk membuat lampu mentol jagung LED 150w menjamin kebolehpercayaan dan umur panjang. Ia boleh beroperasi pada tahap terbaik dalam pelbagai suhu dan direka untuk menahan cuaca buruk. Selain itu, ia serasi dengan kebanyakan palam konvensional dan mudah dipasang.
penggunaan:


1. Pencahayaan kediaman: Mentol lampu ini boleh digunakan di rumah untuk menerangi pelbagai ruang, termasuk dapur, ruang tamu dan bilik tidur, dengan kecekapan dan kecerahan.
2. Pencahayaan perniagaan: Kerana ia boleh menerangi kawasan besar dengan cahaya yang terang, ia merupakan pilihan yang bagus untuk tetapan perniagaan termasuk pejabat, gudang, kilang, kedai runcit dan banyak lagi.
3. Pencahayaan luar: Tempat letak kereta, taman, stadium dan ruang luar yang lain mungkin mendapat manfaat daripada Lampu Mentol Jagung Led 150w.
