Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Pencahayaan Tapak Kerja dengan perumah sangkar keluli tahan karat tugas berat menambah ketahanan dan perlindungan tambahan, sesuai untuk dibawa ke mana-mana dan digunakan di tapak kerja atau apabila beroperasi dalam aplikasi komersial atau perindustrian. Dibina dengan baik, Tahan Lama.
Spesifikasi
| Watt: | 250W |
| Lumen: | 37,500Lm |
| Voltan Masukan: | 100-277V |
| Suhu warna: | Siang Putih 5000K |
| Indeks Penampilan Warna: | >80 |
| Dimensi: | 13.3 x 8.5 x 8.7 In |
| Berat Barangan: | 6 Lb |
| Purata Sepanjang Hayat: | Lebih daripada 50,000 jam |
| pakej termasuk: | 1 X 250W LED Lampu Kerja Sementara, 1 X Cangkuk O-cincin boleh tanggal, 1 X Cangkuk T-cincin boleh tanggal |
ciri-ciri
- Sangat terang
- Tidak boleh dimalapkan
-
Perlindungan Lonjakan
- Reka bentuk yang kukuh dan tahan lama
- Dibina dengan Baik & Tahan Lama
- Sesuai untuk lokasi kering dan lembap
- 120 Watt, 3000K 4000K 5000K suhu warna
- P65 Dinilai untuk penggunaan kalis air luaran
Imej Perincian:






Nota Pemasangan

Permohonan


Butiran penghantaran
1. Dari Isnin hingga Jumaat, kami membuat penghantaran setiap hari. Selepas pembayaran, semua pembelian akan dipos dalam masa satu hari perniagaan.
2. Dalam masa 24 jam selepas penghantaran, nombor penjejakan akan dihantar di eBay.
3. Bagi pelanggan AS, penghantaran mengambil masa 2 hingga 5 hari perniagaan.
Bayaran
