
Ciri-ciri Produk :
Pencahayaan omni-arah 1.360 darjah.
2. Sangat terang: 120lm/W.
3.6-10Perlindungan lonjakan dalaman KV.
4. Datang dengan 10-kaki kord 18AWG dan palam 120V.
5. Soket terbina dalam, boleh disambungkan satu persatu.
6.Sesuai untuk lokasi yang kering dan lembap.
7. cangkuk mudah alih, mudah dibawa dan cepat dipasang.
| Kuasa | 60w |
| Perlindungan Lonjakan | 6KV |
| Warna | Jingga tambah Perak |
| Suhu Operasi | -40- tambah 45 darjah |
| Sumber cahaya | LED SMD |
| Keberkesanan Bercahaya | 130lm/W |
| Suhu Operasi | -40 hingga tambah 45 darjah |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW |
| CRI | 80 tambah |
| Jangka hayat | 50,000 jam pada 25 darjah |
| voltan | 100V~240V,200-480V |
| Pemandu | Bekalan kuasa dalaman |
| Sudut Rasuk | 360 |
| Kalis air | IP65 |
| PF | >0.95 |
| Waranti | 5 tahun |
Gambar terperinci:


Permohonan
Pembinaan atau Pengubahsuaian Bangunan Baru.
* Penyelenggaraan atau ruang penyimpanan dalam kemudahan komersial atau institusi.
* Projek penyelenggaraan jangka pendek.
* Gudang, kilang, dewan pameran dan bengkel.
* Stesen tol dan stesen minyak lebuh raya.

