Kecekapan dan kualiti industri pencahayaan moden, jadi memilih tiub lampu dengan prestasi yang hebat, pemasangan mudah, kebolehpercayaan, dan umur panjang adalah penting. Teknologi moden di kamiTiub lampu LED T8Menyediakan penyelesaian pencahayaan profesional untuk persekitaran komersial, perindustrian, dan kediaman dengan kecekapan bercahaya sebanyak 98% dalam indeks rendering warna (CRI), pensijilan autoritatif global, dan keserasian yang luas.
Visi yang sangat baik, dimming laras
Pelbagai iniLampu T8 menggunakan CRI 98Ultra - Teknologi Indeks Rendering Warna Tinggi untuk mendekati cahaya semulajadi dan tepat meniru warna objek, menghapuskan keletihan visual. Ia sesuai untuk galeri seni, perniagaan runcit, kemudahan perubatan, dan kilang -kilang pembuatan ketepatan dengan keperluan warna yang tinggi. Juga, lampu menawarkan 0 - 10V Dimming berterusan. Pengguna boleh mengubah kecerahan dengan keinginan mereka, memberikan peralihan 100% - 0% lancar. Pencahayaan jangka panjang lebih selesa dan selamat kerana reka bentuk dan kadar penyimpangan yang tidak memecah di bawah 10%.
| Input | DC 12V-36V/AC80-265V |
| Kuasa | 9W-36W |
| Keberkesanan bercahaya | 120 lm/w, 140lm/w, 160lm/w |
| Pemegang lampu | G13 |
| Cri | Ra>98 |
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| CHIP LED | SMD 2835 |
| Kecekapan LED | >120 lm/w |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Jaminan | 5 tahun |
| Bahan | Aluminium+PC |
| Perlindungan PC (pilihan) | Jelas atau susu |
| Pf | >0.90 |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
Pensijilan dan keserasian di seluruh dunia
Produk ini memenuhi piawaian kecekapan keselamatan dan tenaga antarabangsa dengan pensijilan CE, TUV, UL, DLC, ETL, ROHS, dan SAA. Pengguna boleh menggunakannya dengan selamat di pasaran serantau. Keserasiannya dengan 99% jenama balast elektronik menjadikannya unik. Gantikan balast semasa pemasangan untuk digunakan. Ini mengurangkan perbelanjaan pengubahsuaian dan peningkatan arus. Ia mungkin hanya digunakan untuk menaik taraf sistem pencahayaan lama atau memulakan projek baru dan menikmati pencahayaan yang cekap.
Prestasi tahan lama dan boleh dipercayai
Thetiub lampu5 - Waranti tahun membuktikan kebolehpercayaannya. Reka bentuk input voltan yang luas menyesuaikan diri dengan keadaan grid kuasa yang berbeza, menghapuskan variasi voltan daripada mempengaruhi prestasi. Output kecekapan bercahaya yang tinggi memberikan kecerahan yang cukup dengan penggunaan tenaga yang minimum, menurunkan perbelanjaan operasi. Peranti ini adalah merkuri - percuma dan patuh ROHS, membolehkan pengguna memenuhi matlamat pembangunan yang mampan.
TheTiub lampu LED T8Faedah utama termasuk ultra - rendering warna tinggi, pensijilan global, dan keserasian yang melampau. Ia menganggap kesihatan visual, kemudahan pemasangan, dan panjang - manfaat ekonomi. Ia sesuai untuk meningkatkan pencahayaan atau memudahkan penyelenggaraan. Bertindak sekarang untuk memberikan rumah anda yang boleh dipercayai, tinggi - cahaya kualiti!
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


