Kualiti pencahayaan mempengaruhi pengalaman visual dan keberkesanan pekerjaan di tempat kerja komersial, tempat kerja, dan rumah.Lumen tinggi - ke - color - Rendering Index Circular Panel Lightdengan teknologi optik unggul dan pengguna - reka bentuk yang mesra. Pembiakan warna yang luar biasa, fleksibiliti pemasangan yang fleksibel, dan panjang - ketahanan terma keperluan pencahayaan profesional dalam pelbagai tetapan.
Warna tulen dan dimming pintar
Pengguna boleh memilih antara 80 - 83RA dan 95-98RA indeks rendering warna berdasarkan keperluan adegan. Reka bentuk studio, klinik perubatan, dan runcit mewah memerlukan pembiakan warna yang sangat tepat, jadi versi indeks rendering warna tinggi (RA95-98) adalah ideal.CahayaBadan juga menyokong Triode Dimmer atau 0-10V Dimming System, yang membolehkan pengguna untuk mengintegrasikan dengan mudah ke dalam rangkaian kawalan pintar dan peralihan lancar dari cahaya terang hingga lembut untuk suasana pencahayaan yang selesa.
| Kuasa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 120lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | 80-83RA atau 95-98RA |
| Sokongan Dimmer | Triac dimmable atau 0-10v dimmable |
| Cip LED | SMD2835, EPISTAR, SAMSUNG, OSRAM |
| Bahan | Aluminium+Cover PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Penutup bingkai | Putih |
| Voltan input (v) | 85-265V atau 12V DC, 24V DC |
| Saiz potong | 68mm hingga 280mm |
| Diameter luar | 85-300mm |
Keserasian yang luas, pemasangan mudah
LampuDatang dalam 3W -30W dan 3000K -6000K kuasa dan suhu suhu warna sesuai dengan pelbagai ruang dan keperluan. Reka bentuk struktur praktikal dengan dimensi cutout dari 68mm hingga 280mm dan diameter luar dari 85mm hingga 300mm. Ia sesuai dengan saiz lubang siling standard. Keserasian yang kuat dengan voltan input 85-265V AC atau 12/24V DC. Tiada perubahan litar diperlukan semasa pemasangan. Dengan reka bentuk putih asas dan pelesapan haba yang cekap dan penghantaran cahaya, aluminium dan shell PC sangat sesuai untuk DCOR moden.
Kualiti teras dan panjang umur
SMD2835 LED Chips dan Epistar Pilihan, Samsung, dan OSRAM Cip menjamin kestabilan output cahaya dan konsistensi.Kecekapan 120lm/wMenyampaikan kecerahan yang cukup dengan penggunaan kuasa yang minimum, menurunkan perbelanjaan tenaga. Penyelenggaraan dikurangkan dengan jangka hayat 50,000 - jam. Walaupun dalam keadaan grid kuasa yang tidak dapat diramalkan, seni bina voltan yang luas dan bekalan kuasa pemandu berkualiti tinggi menjadikannya stabil.
Kesimpulannya, inilampu panel bulatMempunyai rendering warna yang baik, dimming berubah -ubah, dan penyesuaian yang luas. Kesihatan visual, kecekapan tenaga, dan kemudahan pemasangan dipertimbangkan. Adalah baik untuk meningkatkan persekitaran anda sama ada anda menukar sistem pencahayaan semasa atau memulakan projek baru. Naik taraf ruang anda dengan pencahayaan profesional sekarang.
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


