ciri:
1. Lampu jalan tenaga boleh diperbaharui kami dikuasakan oleh sumber tenaga mampan, mengurangkan pergantungan kami pada sumber yang tidak boleh diperbaharui.
2. Ia direka dengan lampu LED yang cekap, yang menggunakan kurang tenaga dan tahan lebih lama daripada lampu jalan tradisional.
3. Lampu jalan tenaga boleh diperbaharui kami dilengkapi dengan teknologi pintar, membolehkan pemantauan dan kawalan jauh untuk memaksimumkan penjimatan tenaga.
Spesifikasi:
| Suhu Warna (CCT) | 3000K, 4000K |
| Kecekapan Bercahaya (lm/w) | 140LM/W |
| kuasa | 50W/100W/150W |
| Kalis air | IP66 Kalis Air |
| Cip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| bahan | Aloi Aluminium + kanta PC |
| Panel Suria | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| PF | 0.9 |
| Waranti | 3 tahun |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Menyimpan model :3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej terperinci:



Penggunaan:


Menerangi jalan raya dengan tenaga yang bersih dan boleh diperbaharui membantu memelihara planet kita untuk generasi akan datang.
Tentang kami:


