ciri:
1. Kecekapan tinggi: Menggunakan cip LED-berprestasi tinggi untuk menyediakan spektrum optimum dan kecekapan tinggi serta penjimatan tenaga.
2. Selamat dan boleh dipercayai: Ia telah lulus pensijilan keselamatan antarabangsa, tidak-toksik, tidak berbahaya dan tidak mempunyai sinaran, menjadikannya lebih selamat dan lebih dipercayai untuk digunakan.
3. Simulasikan spektrum semula jadi: simulasi spektrum semula jadi, sediakan cahaya merah, cahaya biru dan jalur panjang gelombang lain yang diperlukan untuk pertumbuhan tumbuhan, dan menggalakkan pertumbuhan tumbuhan yang sihat.
4. Laraskan keamatan cahaya: Keamatan cahaya boleh dilaraskan untuk menyesuaikan diri dengan keperluan pertumbuhan tumbuhan yang berbeza.
Spesifikasi:
| kuasa | 5W/6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Saiz | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Spektrum penuh |
| CRI | >80 |
| Kecekapan Bercahaya | 140 lm/b 160 lm/b |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 |
|
Jangka hayat
|
50000
|
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



Ia sangat cekap, menghasilkan lebih banyak cahaya per watt daripada kebanyakan sistem pencahayaan lain
kegunaan:



LED pencahayaan tumbuhan juga sangat serba boleh dan boleh digunakan untuk pelbagai jenis tumbuhan, termasuk sayur-sayuran, bunga dan herba.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bolehkah saya memesan sampel lampu LED?
J: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti.
2. Bagaimana pula dengan masa utama?
A: Sampel mengambil masa 3-5 hari, masa pengeluaran besar-besaran mengambil masa 1-2 minggu bergantung pada kuantiti pesanan.
3. Adakah anda mempunyai sebarang had MOQ untuk menempah lampu LED?
A: Kuantiti pesanan minimum adalah rendah dan 2pc untuk pemeriksaan sampel tersedia.
