Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Spesifikasi:
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | Triac boleh malap 220V AC atau 110V AC, 0-10V Boleh Malap AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej Terperinci:






Direka bentuk dengan sudut pancaran yang luas yang membolehkan penggunaan yang sangat cekap dengan mengagihkan cahaya daripada satu barisan luminair yang diletakkan di tengah secara sama rata di seluruh keluasan rumah ayam atau rumah ladang. Ini berkemungkinan akan mengurangkan jumlah sampah yang digunakan kerana ia mengelakkan kawasan panas dan kawasan gelap yang tipikal lampu batten atau loket.
penggunaan:

Laporan ujian:

Tentang kita:


Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda menawarkan jaminan untuk lampu Ayam LED?
J: Ya, kami menawarkan jaminan 3-5 tahun kepada produk Pencahayaan Pertanian kami.
J: Ya, kami menawarkan jaminan 3-5 tahun kepada produk Pencahayaan Pertanian kami.
2. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel untuk lampu Ayam LED berkualiti tinggi?
J: Ya, pesanan sampel dialu-alukan untuk ujian dan jaminan kualiti. Ia boleh diterima untuk menggunakan sampel campuran.
3. Adakah OK untuk mencetak logo saya pada lampu Ayam LED?
A: Pasti. Sila maklumkan kami secara rasmi sebelum membuat, dan gunakan sampel kami untuk mengesahkan reka bentuk terlebih dahulu.
A: Pasti. Sila maklumkan kami secara rasmi sebelum membuat, dan gunakan sampel kami untuk mengesahkan reka bentuk terlebih dahulu.
