
Ciri-ciri Produk:
1. Pilihan pencahayaan boleh malap termasuk Triac, Dali dan 0-10V boleh malap.
2. Jangka hayat: LED dengan jangka hayat lebih daripada 50,000 jam adalah sangat cekap.
3. IP65: Lampu ladang yang diketuai adalah kalis air dan sesuai untuk digunakan dalam persekitaran lembap.
4. Sesuai Untuk Lapisan, Pembiakan, dan Rumah Pengeluaran
5. Bebas kelipan: Pencahayaan LED ayam daging adalah bebas kelipan.
produkkhusus
| Panjang | 600mm(2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm(5Ft) |
| Watt | 10W 18W 25W |
| Cip LED | Epistar SMD2835/5730 |
| CRI | >85 |
| Warna | Merah jambu/Hijau/Biru/Merah/Putih/ Putih hangat |
| bahan | Aloi aluminium |
| Input Volt | AC85-265V, AC110-277V (DC12V,24V,36V,48V tersedia) |
| Waranti | 3-5 tahun |
Imej Terperinci:




penggunaan:

Langkah berjaga-berjaga:
1. Pastikan voltan masukan berada dalam julat AC 85-265V kerana LED akan dicederakan oleh voltan yang lebih tinggi;
2. Jauhkan tangan anda daripada sebarang logam di dalam tiub yang dipimpin; berbuat demikian boleh menjadi agak berbahaya.
3. Sebelum menggunakan tiub LED, periksa keadaannya;
4. Periksa suhu kerja. Suhu yang tinggi akan mengehadkan jangka hayat.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Berapa lama jaminan lampu ladang yang diketuai?
Kami memberikan jaminan 5-tahun untuk lampu kami yang digunakan dalam bangunan ayam itik.
2. Apakah pilihan yang tersedia untuk suhu warna?
Keseluruhan julat 3000-6500k ditawarkan. Tiga suhu cahaya berbeza tersedia: 6000–6500k putih sejuk, 3000–3500k putih suam dan 4000–4500k putih semulajadi.
3. Apakah MOQ itu?
MOQ bagi setiap model ialah dua keping.
4. Apakah pilihan pembayaran lain yang saya ada?
Walaupun pesanan besar boleh dibayar untuk menggunakan bank, transaksi kecil boleh dibayar untuk menggunakan PayPal atau Western Union.
5. Adakah perkhidmatan OEM/ODM tersedia?
Ya, kami boleh menyediakan perkhidmatan OEM/ODM kepada pelanggan di negara lain.
