ciri:
1. Lampu pembiakan ayam menggalakkan pertumbuhan dan perkembangan yang sihat dalam anak ayam.
2. Ia menyediakan keadaan cahaya yang optimum untuk ayam bertelur.
3. Reka bentuk cekap tenaga-nya adalah kos-berkesan dan mesra alam.
Spesifikasi:
| kuasa | 9W, 18W, 23W, 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 140 LM/W |
| Indeks Paparan Warna (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP67 |
| bahan | Badan Aluminium + penutup PC |
| Voltan Masukan (V) | 85-265V AC |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap dan 0-10V boleh malap |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej terperinci:





Boleh mensimulasikan perubahan cahaya semula jadi matahari terbit dan terbenam.
penggunaan:

Dengan tetapan cahaya boleh laras, lampu ini boleh mencipta persekitaran yang ideal untuk anak ayam berkembang maju.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

