Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Lampu ladang kalis air mempunyai reka bentuk yang tahan lama dan tahan lama, sesuai untuk menahan keadaan cuaca yang teruk.
2. Lampu ini menawarkan sumber cahaya yang terang dan sekata, sesuai untuk menerangi kawasan besar ladang atau ruang luar anda.
3. Dengan pembinaan kalis airnya, lampu ini memberikan pencahayaan yang boleh dipercayai dan selamat, memastikan operasi ladang anda dapat diteruskan walaupun dalam keadaan hujan.
Spesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 140LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap dan 0-10V boleh malap |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epibintang 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej terperinci:





Bar cahaya substrat aluminium cip kecerahan tinggi.
penggunaan:

Tentang kami:


Pembungkusan & Penghantaran:

