Ciri -ciri
1. Meningkatkan kuantiti telur yang diletakkan: Kawalan pencahayaan saintifik dapat memanjangkan telur - kitaran meletakkan, meningkatkan proses fisiologi ayam meletakkan, dan dengan ketara meningkatkan kuantiti telur yang diletakkan.
2. Untuk mewujudkan keadaan yang semakin meningkat untuk broiler, laraskan tempoh pencahayaan dan intensiti. Mereka akan menghasilkan daging yang lebih baik, mendapatkan berat badan lebih cepat, dan meningkatkan kecekapan pasaran sebagai hasilnya.
3. Menggunakan tenaga - yang cekap dan tinggi - Sumber cahaya LED kecekapan akan mengurangkan penggunaan elektrik, perbelanjaan pembiakan, dan pelepasan haba, serta meningkatkan suasana rumah ayam.
Spesifikasi
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2700k-6500k |
| Effciency bercahaya (lm/w) | 140lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Kalis air | IP65 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jaminan | 5 tahun |
| CHIP LED | Epistar 2835 |
| Ciri | Kelopak percuma |
Maklumat lanjut

Aplikasi
Untuk memenuhi keperluan ayam dalam pelbagai peringkat pertumbuhan cahaya, lampu ayam, sejenis peranti pencahayaan yang digunakan dalam pembiakan ayam, terutamanya menggunakan sumber cahaya buatan untuk meniru atau meningkatkan cahaya semulajadi. Biasanya, lampu ini adalah tenaga - yang cekap, sangat cekap, mudah dikawal, dan boleh diselaraskan untuk mengubah warna, intensiti, dan tempoh cahaya untuk memenuhi keperluan pertanian.

Syarikat kami


