Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri -ciri
1. Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga: Penggunaan tenaga pencahayaan ayam LED jauh lebih rendah daripada sumber cahaya tradisional. Pada masa yang sama, prestasi pelesapan habanya lebih baik, dengan berkesan mengurangkan penggunaan tenaga dan menjimatkan kos pembiakan.
2.
Spesifikasi
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Effciency bercahaya (lm/w) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
| CHIP LED | Epistar 2835 |
| Ciri | kelip -kelip percuma |
Maklumat lanjut

Aplikasi

Syarikat kami


