Ciri -ciri produk:
1. Menggalakkan Pertumbuhan: Untuk menggalakkan pertumbuhan ayam dan pengeluaran telur, ubah kekuatan dan kitaran cahaya untuk menjadikannya kelihatan seperti cahaya semula jadi.
2. Menjimatkan tenaga dan menjadi cekap: Gunakan lampu LED, yang menggunakan sedikit kuasa, bertahan lama, dan menurunkan kos pembiakan.
3. Cahaya yang boleh diubah: Jumlah suhu cahaya dan warna boleh diubah untuk memenuhi keperluan burung dalam pelbagai peringkat pertumbuhan, seperti anak ayam, ayam, dan ayam pembiakan.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
| Cip LED | Epistar 2835 |
| Ciri | Kelopak percuma |
Imej terperinci:



Laporan Ujian:

Penggunaan:


Penggunaan pencahayaan pertanian ayam bukan sahaja meningkatkan kecekapan pembiakan dan keuntungan kewangan, tetapi juga memberikan bukti saintifik untuk menaikkan ayam yang sihat. Ia adalah alat yang diperlukan dan penting dalam industri pembiakan moden.
Pembungkusan & Penghantaran:

