ciri:
1. Berbanding dengan lampu tumbuh standard, LED Veg Grow Light adalah cekap tenaga-dan boleh menjimatkan sehingga 50% tenaga elektrik.
2. Cahaya spektrum penuh-yang diberikannya menggalakkan tumbuhan berkembang dengan cara yang sihat, yang membawa kepada hasil yang lebih besar dan penuaian yang lebih berkualiti.
3. Oleh kerana jangka hayat dan ketahanannya yang dilanjutkan, ia merupakan pelaburan-kos efektif untuk mana-mana projek ladang atau berkebun dalaman.
Spesifikasi:
| kuasa | 5W/6W/9W/10W/30W/33W |
| Saiz | 30 CM |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| PF | > 0.90 |
| CCT | Spektrum penuh |
| CRI | >80 |
| Kecekapan Bercahaya | 140 lm/W 160 lm/W |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | 1IP65 |
|
Jangka hayat
|
50000
|
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:



Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

