ciri:
1. Cahaya cahaya matahari tiruan meniru cahaya semula jadi matahari, memberikan suasana yang sihat dan menaikkan semangat kepada mana-mana ruang dalaman.
2. Dengan keamatan laras dan suhu warna, cahaya cahaya matahari tiruan boleh diperibadikan untuk memenuhi keutamaan dan keperluan individu.
3. Lampu cahaya matahari tiruan yang cekap tenaga dan tahan lama menawarkan penyelesaian yang mampan dan kos efektif untuk meningkatkan kesejahteraan dan produktiviti.
Spesifikasi:
| kuasa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Saiz | 30CM |
| Voltan masukan | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Spektrum penuh |
| CRI | >80 |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b 160lm/b |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | 1IP65 |
|
Jangka hayat
|
50000
|
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:



Ia boleh meningkatkan pertumbuhan tumbuhan dan juga berfungsi sebagai pengganti cahaya matahari semula jadi dalam persekitaran tertentu.
Tentang kami:


Pembungkusan & Penghantaran:

