ciri:
1.Lampu Pertumbuhan Tumbuhan Berprestasi Tinggi-Kami memastikan kecekapan tenaga maksimum, diterjemahkan kepada penggunaan kuasa yang rendah dan pengurangan ketara dalam bil elektrik.
2.Lampu Pertumbuhan Tumbuhan Kami menggunakan teknologi LED termaju, menghasilkan spektrum cahaya yang luas yang memastikan pertumbuhan dan kesihatan tumbuhan yang optimum.
3. Lampu Pertumbuhan Tumbuhan kami mesra pengguna-dan mudah dipasang, menjadikannya pilihan ideal untuk tukang kebun yang baru dan berpengalaman. Ia juga menampilkan reka bentuk serba boleh yang sesuai dengan persediaan penanaman dalaman yang berbeza, seterusnya meningkatkan-kemesraan penggunanya.
Spesifikasi:
| kuasa | 5W/6W/9W/10W/30W/33W |
| Saiz | 30 CM |
| Voltan masukan | AC85-265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Spektrum penuh |
| CRI | >80 |
| Kecekapan Bercahaya | 140 lm/b 160 lm/b |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 |
|
Jangka hayat
|
50000
|
| Waranti | 5 tahun |
Imej terperinci:



kegunaan:



Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

