Ciri-ciri Produk:
1. Pemasangan cepat dan mudah—soket standard E26 serasi dengan mentol lampu led grow, dan ia mudah dipasang. Bahan yang digunakan dalam menanam mentol mematuhi RoHS sepenuhnya. bebas daripada bahan berbahaya termasuk plumbum, merkuri, dan bahagian yang mudah pecah. mesra alam dan mesra keluarga.
2. Mentol lampu tumbuh spektrum luas dengan cepat menyala dan mencerahkan mana-mana ruang dan mempunyai pelbagai kegunaan. mempunyai iklim yang selesa, sederhana, sejuk dengan pengaruh yang minimum terhadap kehidupan seharian. Aloe vera, buah tin, succulents, tumbuhan zamrud, pokok bonsai, bunga dan jagung hanyalah beberapa tumbuhan dalaman yang mungkin mendapat manfaat daripada mentol tumbuh plumbum.
produkKhusus:
| Suhu Warna(CCT) | 3000K-6000K |
| Bahan Badan Lampu | aluminium |
| Kuasa | 100W/50W |
| LED-Qty | 150PCS SMD2835 |
| Spektrum | Spektrum Penuh: 100 Merah tambah 35 Biru tambah 10Putih tambah 5 IR |
| Voltan Masukan | 85-265V |
| Sudut Bearn | 120 |
| Jangka hayat | 50000H |
| Pangkalan | E26/E27/B22 |
Imej Terperinci:



Penggunaan



