Description/kawalan
Hantar pertanyaan

ciri-ciri
1. Pemacu arus malar voltan lebar P tinggi menyediakan arus yang stabil untuk tiub lampu dengan lebihan arus/lebihan/lebih voltan
fungsi perlindungan untuk penggunaan yang lebih selamat
2. Lampu pelengkap tumbuhan EPISTAR jenama antarabangsa LED SMD 2835 Cip lampu tambahan tumbuhan, penggunaan tenaga yang rendah/panjang
hayat/kecekapan cahaya tinggi
Spesifikasi
| Voltan Masukan | 100-240V AC |
| Kuasa input | 18W |
| Faktor Kuasa | 0.98 |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| PPF | 45μmol/s |
| PPFD@12" | 183μmol/m2/s |
| Keberkesanan | 2.5μmol/J |
| Ketinggian Pemasangan | Lebih besar daripada atau sama dengan 6"(15.2cm) Di Atas Kanopi |
| Waranti | 3 tahun |
| Pelesapan haba | pasif |
| Suhu bekerja | -20 darjah —40 darjah |
| Jangka hayat | > 50000 jam |
Lebih terperinci







Permohonan

