Description/kawalan
Hantar pertanyaan

ciri-ciri
1. Reka bentuk IP67 kalis air luar
2. Mudah berurusan dengan persekitaran luar
3. Sudut lebar kawasan besar
4. pelbagai sudut boleh laras
Spesifikasi
| PERKARA | Lampu Banjir Berkembang LED |
| WATTAGE | 100W |
| WARNA | Spektrum Penuh |
| VOLTAN | AC 110V / 220-240V |
| LUMEN | >90lm/b |
| KELAS | IP65 |
| SAIZ | 375 * 240 * 50MM |
| SUDUT ARUHAN | 120 sudut |
| RA | >80 |
| MEMBAWA | LED COB |
Lebih terperinci



Permohonan

