
Ciri-ciri Produk:
1. Lampu Jalan Suria Super Terang: 120000 Lumens, kecerahan tinggi, manik lampu SMD seumur hidup dilanjutkan yang digunakan dalam lampu jalan suria adalah sangat terang dan mempunyai sedikit pereputan cahaya. Sehingga 2200 kaki persegi boleh dinyalakan.
2. Mudah Dipasang: Lampu jalan suria di luar mudah diletakkan di dinding, tiang, pokok, balkoni atau di mana-mana di luar kerana ia disertakan dengan semua aksesori pemasangan yang diperlukan. Tiang lampu hendaklah mempunyai diameter 1.5 inci x 4 inci. Ia sesuai untuk tempat letak kereta, jalan, rumput, taman, dsb. Dan tidak memerlukan sebarang pendawaian.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Jalan Solar | AC 85-265V |
| LED | Bridgelux 20W |
| Bateri | Bateri litium |
| Warna | Hitam |
| Gaya | Lampu Jalan Suria Luar |
| Kuasa | 40W/60W/80W/100W/200W/300W |
| Jenis Sumber Cahaya | LED |
| Warna Cerah | Putih sejuk |
| Kehidupan Purata | 50000 Jam |
Imej Terperinci:





penggunaan:


Soalan Lazim:
1. Adakah anda menjalankan syarikat pembuatan atau perdagangan?
Kami cemerlang dalam menghasilkan lampu solar LED, lampu luar LED dan lampu dalaman LED sebagai pengeluar lampu LED yang cekap.
2. Bolehkah saya memperoleh sampel untuk menguji kualiti produk sebelum membuat pesanan pukal?
Anda dialu-alukan untuk memesan sampel untuk menilai kualiti kami. Kami pasti pelanggan anda akan membuat pesanan tambahan dengan anda kerana barangan kami yang berkualiti tinggi!
3. Bolehkah Anda Membantu Saya Jika Pesanan Saya Untuk Lampu Jalan Suria Dengan Alat Jauh Sangat Mendesak?
Sudah tentu, kami akan berusaha sedaya upaya untuk membantu anda. Kami Boleh Menghasilkan Memandangkan Kami Mempunyai Kilang Sendiri. Kami boleh mengubah suai jadual pengeluaran kami mengikut keperluan.
4. Bagaimanakah saya boleh mengetahui status pembuatan semasa lampu jalan berkuasa solar?
Sehingga anda mendapat item, kami akan memaklumkan anda tentang setiap langkah pembuatan, termasuk pembelian bahan, status pengeluaran, tarikh penghantaran dan nombor penjejakan.

