Ciri Produk:
1. Banyak aplikasi jalan: Lampu jalan suria kami boleh digunakan di jalanan, lebuh raya, dan ruang luar yang lain, antara jalan lain. Untuk menampung pelbagai keperluan pencahayaan, ia juga ditawarkan dalam pelbagai pilihan kuasa.
2. Dipercayai dan diperakui: Persijilan produk membuktikan kepatuhannya terhadap peraturan keselamatan dan alam sekitar global.
Spesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 50W 150W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Cip LED | 2835 LED, EPISTAR, Bridgelux, Samsung |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Jaminan | 3 tahun |
| Mod kerja | Sensor PIR |
Maklumat lanjut:


Penggunaan:


Dengan faedah mereka menjadi penyelenggaraan yang rendah, mudah dipasang, tenaga - yang cekap, dan mesra alam, lampu jalan solar telah digunakan secara meluas dalam pelbagai tetapan, meningkatkan keselamatan dan kemudahan orang.
