Ciri Produk:
Lampu jalan solar dilengkapi dengan kawalan cahaya dan fungsi kawalan masa, yang membolehkan mereka secara automatik menghidupkan atau mematikan berdasarkan jam subuh dan matahari terbenam, dengan itu memelihara tenaga. Kawalan pintar siang dan malam juga disediakan.
Panjang umur panjang: Lampu jalanan solar dilengkapi dengan panel solar yang berkualiti tinggi - dan mentol LED, yang memastikan bahawa mereka mempunyai jangka hayat yang panjang dan memerlukan kurang wang untuk mengekalkan.
Spesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Cip LED | 2835 LED, EPISTAR, Bridgelux, Samsung |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Pf | 0.9 |
| Jaminan | 3 tahun |
| Masa caj | 7 jam |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
| Mod kerja | Sensor PIR |
Maklumat lanjut:



Penggunaan:



Pencahayaan jalan di kawasan bandar digunakan untuk tujuan menyediakan pencahayaan ke laluan utama bandar, jalan menengah, dan jalan cawangan.
Pencahayaan jalan luar bandar adalah penyediaan penyelesaian pencahayaan yang berpatutan dan mesra alam untuk kampung terpencil.
