Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Tetapan yang sesuai termasuk pagar, halaman, kaki lima, jalan raya, halaman, taman dan kawasan terbuka.
2. Lampu keselamatan suria kalis air mempunyai kedua-dua panel solar polysilicon dan bateri litium boleh dicas semula. Kecekapan suria yang lebih tinggi sehingga 17 peratus , dicas sepenuhnya dalam 6–8 jam penyerapan cahaya matahari, dan bertahan sehingga 8–10 jam.
produkKhusus:
| Kuasa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Voltan Masukan | AC85-265 |
| Sumber cahaya | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Kehidupan Dinilai | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| bahan | aluminium |
| Bercahaya | 150m/W |
| Suhu bekerja | -30-50 darjah |
| Kekerapan | 65Hz |
| Indeks Paparan | RA>80 |
| Penarafan IP | IP67 |
Imej Terperinci:



penggunaan:


