Ciri-ciri Produk:
1. Bateri mungkin bertahan selama lima hingga tujuh tahun sebelum perlu diganti dan direka bentuk untuk bertolak ansur dengan suhu yang sangat tinggi atau rendah.
2. Keupayaan lampu jalan LED solar untuk menyala pada waktu gelap dan padam pada waktu subuh secara automatik, tanpa memerlukan interaksi manusia, adalah faedah lain.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Keberkesanan | 130-160lm/W |
| Voltan Masukan | 100-240/277 VAC, 50 / 60 Hz |
| Faktor Kuasa | >0.95 |
| Penarafan IP | IP66 |
| Penilaian IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Suhu Operasi | -40 darjah hingga + 50 darjah |
Imej Terperinci:



penggunaan:


Pencahayaan jalan, pencahayaan tempat letak kereta, pencahayaan laluan dan pencahayaan keselamatan hanyalah beberapa daripada banyak kegunaan untuk lampu jalan LED solar. Ia sesuai untuk tempat yang sukar untuk membina wayar elektrik atau untuk lokasi terpencil tanpa akses kepada tenaga.
