
Ciri-ciri Produk:
1. Lampu Berkuasa Suria, Penjimatan Tenaga dan Penjimatan Wang.
2. Lampu Keselamatan Suria, yang memberikan pencahayaan anda untuk perlindungan keselamatan dan keselamatan.
3. 2 cara untuk memasangnya, ia boleh dipasang pada tiang dengan diameter 2 hingga 4 inci atau di dinding.
4. Pemasangan mudah, operasi boleh dipercayai tanpa penyelenggaraan tanpa pendawaian atau parit.
produkKhusus:
| Kuasa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Bercahaya | 150m/W |
| Indeks Paparan | RA>80 |
| Penarafan IP | IP65 |
| Sudut Rasuk (darjah) | 140 |
| Voltan Masukan(V) | AC100-240V |
| Suhu Kerja (darjah) | -20 hingga 65 |
| Pensijilan | CCC, CE, RoHS |
| Bekalan Kuasa | suria |
| Sumber cahaya | LED |
Imej Terperinci:






penggunaan:

Pembungkusan:

Soalan Lazim:
1. Bagaimana pula dengan lampu berkuasa solar dengan penderia gerakan?
Lampu gerakan suria terbaik, secara ringkasnya, adalah penghalang yang berkesan yang berfungsi dalam semua cuaca. Lihat lampu suria luar yang disenaraikan di bawah untuk meningkatkan keselamatan rumah anda, dan lihat beberapa pilihan utama kami untuk membantu anda memutuskan set yang sesuai untuk kediaman anda.
2. Apakah dua jenis lampu jalan suria persendirian?
Lampu jalan persendirian yang dikuasakan oleh tenaga suria biasanya menggunakan panel solar monohablur atau polihabluran.
3. Apakah jaminannya?
Perkhidmatan selepas jualan tanpa jaminan selama 5 tahun.
4. Berapa lama ujian penuaan kita?
Sekurang-kurangnya ujian penuaan 24 jam pada Lekapan Pencahayaan lengkap 100 peratus, ujian penuaan 48 jam pada kumpulan pertama pesanan.
