Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Lampu jalan solar boleh dipasang pada beberapa sudut dan dipasang terus pada dinding dan tiang menggunakan skru dan kelengkapan yang dibekalkan. Julat berkesan lampu penderia gerakan adalah antara 5 dan 8 meter, dan setelah ia disediakan menggunakan alat kawalan jauh, tidak perlu menghidupkannya semula secara manual.
2. Lampu berkuasa solar mempunyai penarafan kalis air IP65 dan dibina daripada PC ABS berimpak tinggi.
produkKhusus:
| Kuasa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Sumber Cahaya LED | SMD 5730 |
| Kecekapan Bercahaya | 120lm/b; 140lm/b; 160lm/b |
| CCT | 6500K |
| Penarafan IP | IP65 Kalis Air |
| Permohonan | Jalan, Lebuhraya, Halaman, Luaran, Dll. |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:





penggunaan:

