
Penerangan Produk
1.Mudah Dipasang.
2. Mod Penderiaan Pergerakan (malapkan aras cahaya malap sehingga gerakan dikesan)
3. Kawalan Jauh (untuk menukar tetapan)
4.Pemasa (ditetapkan untuk kekal hidup untuk selang masa 2 jam, 3 jam, 4 jam)
| Kuasa | 90W |
| Voltan Masukan | DC12/24V |
| Spesifikasi Panel Suria | 100W |
| Penarafan IP | IP66 |
| Penilaian IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Waranti | 5 tahun |
Maklumat lanjut


Permohonan

Soalan Lazim
S1: Adakah anda sebuah kilang atau syarikat perdagangan?
J: Ya, kami adalah pengeluar lampu jalan solar selama 10 tahun, mempunyai kapasiti R & D, menerima OEM dan ODM.
S2: Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel untuk produk solar?
J: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti. Sampel campuran boleh diterima.
S3: Bilakah anda akan membuat penghantaran?
A: 15 hari selepas menerima pembayaran pelanggan.
