Pengenalan

Spesifikasi produk
| Suhu warna (CCT) | 5000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Pf | 0.9 |
| Jaminan | 3 tahun |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
Ciri produk
1. Tenaga - cekap: LED lampu jalan solar menggunakan tenaga yang kurang daripada lampu jalan tradisional, yang merendahkan jejak karbon mereka dan perbelanjaan berjalan.
2. Longevity: Kerana lampu LED bertahan lebih lama daripada lampu konvensional, mereka sesuai untuk kegunaan luaran.
3. Pemasangan mudah: Oleh kerana lampu jalan solar LED tidak memerlukan pendawaian bawah tanah, memasangnya adalah lebih murah dan masa - memakan.
4. Kos Penyelenggaraan Rendah: Lampu LED lebih murah untuk dikekalkan kerana mereka memerlukan penggantian yang lebih sedikit dan bertahan lebih lama.

Penggunaan

Pencahayaan Jalan Bandar: Dengan percepatan urbanisasi, pencahayaan jalan telah menjadi komponen penting dalam infrastruktur bandar. Lampu jalan solar tidak memerlukan elektrik utama, mudah dipasang dan mempunyai kos penyelenggaraan yang rendah. Oleh itu, ia digunakan secara meluas dalam projek pencahayaan seperti jalan raya, jalan raya dan jalan luar bandar.
Syarikat kami

