Pengenalan

Spesifikasi produk
| Kuasa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Indeks paparan | Ra > 80 |
| Suhu warna (CCT) | 2700K-6500K |
| Penilaian IP | IP65 |
| Voltan input (v) | AC100-240V |
| Lampu Luminous Fluks (LM) | 5000 |
| Waranti (Tahun) | 3 |
| Jenis Item | Lampu Jalan Suria 50W 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
Ciri produk
Pemeliharaan rendah
Bateri untuk lampu LED boleh diubah, dan mereka bertahan selama lebih dari 50,000 jam. Bateri mempunyai kapasiti yang cukup untuk menyediakan pencahayaan selama tiga hingga tujuh hari pada hari -hari basah.
Konfigurasi: Pada hari -hari hujan, kuasa bateri kapasiti besar - lampu selama tiga hingga tujuh hari.
Ia mudah dipasang.
Tidak ada keperluan untuk pendawaian atau trenching. Satu orang boleh memasangnya dengan cepat.

Penggunaan

Pasaran Perbandaran. Pencahayaan untuk pasaran sementara atau acara perayaan dengan penggunaan yang boleh disesuaikan.
Jalan dengan gunung. Kemalangan lalu lintas boleh dikurangkan dengan memasang lampu amaran untuk lengkung dan lereng berbahaya.
Soalan Lazim
Soalan Lazim
S: Bolehkah kita menyesuaikan jenama kita dan mendapat sokongan jika kita mempunyai kedudukan pasaran kita sendiri?
A: Ya. Kami mengalu -alukan penyesuaian anda, dan sila maklumkan kepada kami minda terperinci anda mengenai permintaan pasaran anda, kami akan membincangkan dan mencadangkan cadangan yang berguna untuk anda, dan mencari penyelesaian terbaik untuk anda.
S: Bagaimana untuk meneruskan pesanan untuk cahaya LED?
A: Pertama, beritahu kami keperluan atau permohonan anda. Kedua, kami memetik mengikut keperluan anda atau cadangan kami. Ketiga, pelanggan mengesahkan sampel dan tempat deposit untuk pesanan rasmi. Secara fourthly kami mengatur pengeluaran.
