Ciri -ciri produk:
1. Tenaga - Lampu solar yang cekap dengan penarafan IP65 sesuai untuk tetapan luar kerana ia direka untuk menahan debu dan pencerobohan air.
2. Tinggi - Kecekapan panel solar pada lampu jalan ini mengubah cahaya matahari menjadi kuasa, yang kemudian disimpan dalam bateri yang boleh dicas semula.
3. Memasang dan mengekalkan tenaga IP65 - lampu jalan solar yang cekap juga mudah.
ProdukSpesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 160lm/w |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP67 Waterproof |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Masa caj | 7 jam |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
| Mod kerja | Sensor PIR |
Imej terperinci:




Penggunaan:


Tenaga - Lampu solar yang cekap dengan pensijilan IP65 mempunyai pelbagai kegunaan. Lampu jalan ini sering dijumpai di kawasan awam seperti tempat letak kereta, taman, trotoar, dan jalan raya. Mereka meningkatkan keselamatan dan keselamatan luar dengan menyediakan pencahayaan yang boleh dipercayai untuk kedua -dua kereta dan pejalan kaki.
Selain itu, kedua -dua premis kediaman dan komersial mungkin mendapat manfaat daripada lampu solar IP65 -. Mereka boleh menambah suasana yang hangat dan menarik dengan menerangi ruang rekreasi luar, taman, dan laluan pejalan kaki. Lampu jalanan solar menyediakan pilihan pencahayaan individu untuk pelbagai persekitaran luaran berkat tahap kecerahan bergerak dan ciri -ciri sensor gerakan.
