Ciri-ciri Produk:
1. Lampu jalan LED solar bersepadu 30W mempunyai beberapa kualiti berguna, salah satunya ialah kecekapan tenaga yang sangat baik. Ia tidak perlu memasangkan sistem ke saluran keluar elektrik kerana ia dibina untuk menggunakan kuasa solar.
2. Lampu jalan LED solar bersepadu 30W mempunyai beberapa faedah, salah satunya ialah penggunaan tenaga yang rendah. Sebagai contoh, sumber cahaya LED sesuai untuk digunakan di taman, jalan dan tempat letak kereta kerana ia menghasilkan cahaya terang yang seragam.
produkSpesifikasi:
| Panel solar | 100W |
| Bateri litium | 76WH~152WH |
| Fluks bercahaya | 1200lm~1800lm |
| Pengagihan cahaya | Kanta Batwing dengan cahaya terkutub |
| Suhu warna | 3000K~7500K |
| Perumahan | Aluminium die-casting |
| Suhu operasi | -20 darjah ~60 darjah |
| Ketinggian | 3m-6m |
Imej Terperinci:




penggunaan:


