produkSpesifikasi:
| kuasa | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Keberkesanan | 130-160lm/W |
| Voltan Masukan | 100-240/277 VAC, 50 / 60 Hz |
| Faktor Kuasa | >0.95 |
| Perlindungan Lonjakan | 10KV (Lalai) / 20KV (tersedia atas permintaan) |
| Penarafan IP | IP66 |
| Penilaian IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Suhu Operasi | -40 darjah hingga + 50 darjah |
| Sudut Rasuk | Jenis II, Sederhana; |
| Pilihan Pemasangan | Kemasukan sisi atau tiang menegak dipasang (dengan penyesuai tambahan) |
| Waranti | 5 Tahun |
Imej Terperinci:

1. Lampu jalan suria ialah sensor bersepadu yang mengenal pasti kehadiran orang atau kenderaan, secara automatik mengaktifkan atau menyahaktifkan mengikut keperluan.
2. IK10 ialah piawaian yang diiktiraf di peringkat global yang menentukan rintangan hentaman lekapan lampu luar, memastikan ia boleh menahan keadaan cuaca yang teruk, vandalisme dan pelbagai potensi kerosakan lain.
3. Lampu jalan suria IK10 menampilkan-teknologi canggih yang menjamin pengecasan yang cekap dan jangka hayat bateri yang dilanjutkan. Mereka menawarkan keupayaan untuk menyampaikan pencahayaan tanpa gangguan selama 12 jam, tanpa mengira keadaan cuaca mendung.

penggunaan:

Lampu jalan suria IK10 menawarkan penyelesaian serba boleh untuk pelbagai persekitaran, mencerahkan lebuh raya, persimpangan, laluan pejalan kaki dan taman awam dengan berkesan. Ini menawarkan jawapan yang berkesan untuk lokasi yang sama ada terlalu terpencil atau terlalu mahal untuk dipautkan ke grid.
