Penerangan

1.Kuasa tinggi: Biasanya digunakan untuk menerangkan sumber cahaya (kepala lampu LED) dengan output kuasa lebih daripada 80W. 100W, 120W, 150W, 200W dan lebih banyak lagi adalah yang biasa. Ini menunjukkan bahawa ia lebih terang (nilai lumen) dan boleh menerangi kawasan yang lebih besar, termasuk lebuh raya, jalan bandar utama, dataran luas, dsb;
2.Bersepadu: Ini adalah ciri yang paling penting. Ia menggabungkan panel solar, bateri litium, pengawal dan kepala lampu LED-yang kesemuanya biasanya ditemui dalam lampu jalan suria yang berasingan-ke dalam bekas kecil. Badan lampu dengan panel solar adalah perkara biasa yang anda lihat;
3.Lampu jalan suria: Dikuasakan sepenuhnya oleh tenaga suria,-cukup sendiri, tanpa perlu menyambung ke grid kuasa perbandaran dan tanpa perlu menggali parit atau memasang kabel.
Spesifikasi
| Nama Produk | Lampu jalan solar 80 watt |
| Cip LED | SMD3030 |
| Panel solar | 18V 80W (silikon monohablur dunia suria) |
| Bateri | 12V, 42AH Li-bateri |
| Fluks bercahaya | 4800-6000lm |
| Masa Pelepasan | Kuasa penuh 15 jam, Separuh kuasa 30 jam |
| Masa Mengecas | 6 jam |
| Masa bekerja | Cahaya 10 hingga 12 jam setiap hari, tahan 3-5 hari hujan |
| Menukar mod | kawalan masa + kawalan sensor cahaya + kawalan sensor gerakan |
| Material badan ringan | Aloi aluminium |
| Waranti | 3 tahun/5 tahun |
| Permohonan | Jalan, Taman, Halaman, Jalan, luar, dll. |
Deekor
Gambar rajah produk





Permohonan
Ciri kuasa tinggi menentukan bahawa ia sesuai untuk tempat yang mempunyai keperluan tinggi untuk kecerahan dan julat.
Jalan utama dan jalan sekunder bandar
Lebuhraya, jalan negara, jalan wilayah
Dataran besar, stadium, tempat letak kereta
Pelabuhan, dok, lapangan terbang
Kawasan perindustrian yang besar, taman logistik
Syarikat Kami

