Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Tenaga suria dan perlindungan alam sekitar: Tenaga suria ditukar kepada elektrik oleh panel solar. TIADA wayar, pemasangan mudah. Bateri berkapasiti besar boleh mengurangkan penggunaan kuasa sehingga 100 peratus.
2. Ip67 Kalis Air & Anti-karat: Diperbuat daripada bahan ABS berkualiti tinggi dan tahan lama dan sesuai untuk kegunaan di luar dalam cuaca buruk. Julat pengendalian ialah -50 darjah F hingga 140 darjah F.
produkKhusus:
| Kuasa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Voltan Masukan | AC85-265 |
| Sumber cahaya | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Kehidupan Dinilai | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| bahan | aluminium |
| Bercahaya | 150m/W |
| Suhu bekerja | -30-50 darjah |
| Penarafan IP | IP67 |
Imej Terperinci:



penggunaan:


