Ciri Produk:
1. Sangat berkesan dan tenaga - Cecair: Lampu jalanan solar menggunakan panel solar untuk mengumpulkan cahaya matahari dan mengubahnya menjadi tenaga elektrik yang memacu mentol lampu LED, yang mengurangkan penggunaan tenaga berbanding dengan lampu jalan tradisional.
2. Tenaga boleh diperbaharui: Tenaga solar adalah sumber tenaga boleh diperbaharui, berbeza dengan sumber tenaga yang boleh diperbaharui bukan - seperti arang batu dan minyak, yang membazirkan sumber.
3. Mesra Alam Sekitar dan Pencemaran - Percuma: Pengeluaran elektrik menggunakan teknologi fotovoltaik solar tidak mempunyai kesan negatif terhadap kualiti udara, air, atau tanah.
Spesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 140lm/w |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP66 Waterproof |
| Cip LED | 2835 LED, EPISTAR, Bridgelux, Samsung |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Pf | 0.9 |
| Jaminan | 3 tahun |
| Masa caj | 7 jam |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
| Mod kerja | Sensor PIR |
Maklumat lanjut:



Penggunaan:



Kelebihan lampu jalan solar - tidak memerlukan kuasa grid, pemasangan fleksibel, dan kos penyelenggaraan yang rendah - telah membawa kepada penggunaannya yang meluas sebagai Eco - mesra, tenaga - pilihan lampu hijau di seluruh dunia.
