Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri Produk:
1. Lampu jalan solar boleh dikenakan sepanjang hari dan diaktifkan secara automatik pada waktu malam terima kasih kepada keupayaan kawalan cahaya automatik mereka.
2. Lampu jalanan solar menggunakan sumber cahaya LED, yang panjang - berkekalan dan cerah.
Spesifikasi:
| Kuasa | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Keberkesanan | 130-160lm/w |
| Voltan input | 100-240 / 277 VAC, 50/60 Hz |
| Faktor kuasa | >0.95 |
| Penilaian IP | IP66 |
| Cct | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| Cri | Ra>80 |
| Jaminan | 5 tahun |
Maklumat lanjut:



Penggunaan:



Jalan raya bandar termasuk jalan komuniti, jalan taman, jalan cawangan, jalan anak syarikat, dan jalan raya utama bandar.
Jalan -jalan perbandaran, jalan kampung, jalan lapang, dan lain -lain adalah contoh jalan luar bandar.
