
Ciri-ciri Produk:
1. KANTA OPTIK, SEMUA STRUKTUR LOGAM, CAHAYA YANG CERAH, MUDAH UNTUK MEMASANG BATERI LITHIUM BESI FOSFAT, KURUNG DAN JARAK JAUH SEKUNDER YANG MENONTON.
2. ANDA BOLEH BERTUKAR ANTARA DUA MOD KERJA: HIDUP/MATI DAN AUTO. AUTO ADALAH SEJAM PADA PAGI OFF TETAPI BOLEH DIHIDUPKAN ATAU DIMATIKAN PADA BILA-BILA MASA.
3. CHIP PINTAR TERBINA DALAM TERDAPAT DI DALAM UIGHT. IA SECARA AUTOMATIK APABILA KAPASITI BATERI MENURUT, MENYESUAIKAN KUASA OUTPUT.
produkKhusus:
| Kuasa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Bercahaya | 150m/W |
| Suhu bekerja | -30-50 darjah |
| Kekerapan | 65Hz |
| Indeks Paparan | RA>80 |
| Suhu Warna(CCT) | 2700K-6500K |
| Penarafan IP | IP65 |
| Sudut Rasuk (darjah) | 140 |
| Pensijilan | CCC, CE, RoHS |
| Perkhidmatan penyelesaian pencahayaan | Reka bentuk lampu dan litar |
Imej Terperinci:




Pencahayaan awam didorong oleh tenaga fotovoltaik:
1. Untuk menguji kefungsian lampu jalan suria sebelum pemasangan, sembunyikan sel suria.
2. Sebelum menggunakan panel solar buat kali pertama, sila pastikan ia boleh dicas dengan cahaya matahari yang mencukupi selama 10 hingga 12 jam.
3. Kapasiti skrin suria untuk mengecas dipengaruhi oleh cuaca; lebih banyak cahaya matahari, lebih cepat masa pengecasan. Selain itu, selang masa keadaan mendung (atau hujan) yang berpanjangan boleh menyebabkan tempoh pencahayaan yang dipendekkan.
4. Untuk mengoptimumkan keberkesanan lampu suria luaran, sila letakkan di tempat ia boleh menerima cahaya matahari langsung dan jauh daripada sebarang jenis teduhan.
5. Anda boleh melekatkannya pada tiang atau dinding, memberikan anda dua pilihan pemasangan. Lampu hendaklah diletakkan di antara 16 dan 20 kaki di udara.
Keselamatan persisian di sekitar padang, jalan, taman, taman, teres dan ruang awam yang lain ialah beberapa contoh aplikasi.
Syarikat kita:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah pengilang profesional dalam menghasilkan lampu LED untuk produk ayam pedaging, menyepadukan reka bentuk, pembangunan, pengeluaran dan penjualan produk berteknologi tinggi secara keseluruhan. Kilang itu diasaskan pada tahun 2010 dan terletak di Shenzhen. Kini mempunyai lebih 300 pekerja, jualan tahunan kami melebihi USD 60 juta dan telah menjadi peneraju dalam industri.
penggunaan:

Pembungkusan:

Soalan Lazim:
1. Butiran kecil disesuaikan dengan keperluan anda.
2. Sokongan selepas jualan yang cemerlang; kami akan membantu pelanggan dengan sebarang pertanyaan tentang barangan.
3. Setiap item mempunyai pensijilan TÜV, ETL, RoHS dan CE.
4. Jaminan kualiti yang ketat
Kualiti sentiasa diutamakan di atas segala-galanya, daripada perolehan bahan asas sehinggalah kepada penyiapan proses pengeluaran. Selain itu, kami menjalankan sekurang-kurangnya lima semakan kualiti.
