Pengenalan

Spesifikasi produk
| Kuasa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Indeks paparan | Ra > 80 |
| Suhu warna (CCT) | 2700K-6500K |
| Penilaian IP | IP65 |
| Voltan input (v) | AC100-240V |
| Lampu Luminous Fluks (LM) | 5000 |
| Waranti (Tahun) | 3 |
| Jenis Item | Lampu Jalan Suria 50W 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
Ciri produk
1. Ia menawarkan keupayaan dimming automatik yang mungkin mengubah kecerahan pencahayaan berdasarkan pelbagai tempoh masa.
2. Keselamatan yang sangat baik, tidak ada peluang api.
3. Rintangan yang sangat baik terhadap kakisan, sangat baik untuk pelbagai situasi.

Penggunaan

Jalan Luar Bandar
Meningkatkan keselamatan malam di kawasan terpencil dengan meningkatkan liputan grid elektrik.
Ladang dan kebun
Pencahayaan keselamatan malam untuk menghalang rompakan dan hidupan liar.
Soalan Lazim
Soalan Lazim
S: Bolehkah kita menyesuaikan jenama kita dan mendapat sokongan jika kita mempunyai kedudukan pasaran kita sendiri?
A: Ya. Kami mengalu -alukan penyesuaian anda, dan sila maklumkan kepada kami minda terperinci anda mengenai permintaan pasaran anda, kami akan membincangkan dan mencadangkan cadangan yang berguna untuk anda, dan mencari penyelesaian terbaik untuk anda.
S: Bagaimana untuk meneruskan pesanan untuk cahaya LED?
A: Pertama, beritahu kami keperluan atau permohonan anda. Kedua, kami memetik mengikut keperluan anda atau cadangan kami. Ketiga, pelanggan mengesahkan sampel dan tempat deposit untuk pesanan rasmi. Secara fourthly kami mengatur pengeluaran.
