Ciri -ciri produk:
1. 3030/5050 High efficincy USA LED Chip, 170lm/w, aloi aluminium + PMMA
2. Reka bentuk bersepadu yang elegan, kes aloi aluminium
3. 140 pendakap laras darjah, Sesuai untuk pelbagai jalan
4. Watt maksimum boleh mencapai 150 watt, yang direka khas untuk kejuruteraan
5. Sensor Malam + Sensor Gerakan Microwave + Kawalan Jauh
ProdukSpesifikasi:
| Suhu warna (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan lampu bercahaya (LM/W) | 160lm/w |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP67 kalis air |
| Bahan | Aloi aluminium+kanta PC |
| Panel solar | Sel silikon monocrystalline |
| Bateri | Bateri Lithium 12V |
| Masa caj | 7 jam |
| Masa pelepasan | Model penjimatan: 3-5 hari hujan |
| Mod kerja | Sensor PIR |
Imej terperinci:




Penggunaan:


Solar Street Light menawarkan pemasangan tanpa mudah dan menghapuskan keperluan untuk pendawaian tambahan, menyediakan pilihan - yang mesra dan mudah untuk pencahayaan luar. Produk ini sesuai untuk pelbagai kegunaan, seperti jalan, laluan, tempat letak kereta, taman, dan seterusnya. Lampu jalan solar kami mempunyai kecerahan dan tenaga yang tinggi - ciri -ciri penjimatan, menjadikannya mesra alam dan cara untuk menurunkan kos elektrik.
